مشخصات، قیمت و خرید کتاب آموزش جامع حقوق تجارت (دو جلدی) تألیف دکتر محمدمهدی توکلی انتشارات مکتوب آخر (ویرایش جدید – چاپ جدید)

یکی از سوالات متداول داوطلبان آزمونهای حقوقی برای درس حقوق تجارت این است که آیا کتاب تجارت توکلی خوبه؟ بنابراین به ویژگی‌های اصلی و مهم این کتاب می‌پردازیم.

  • شرح قانون جدید صدور چک مصوب ۱۳۹۷
  • مطابق با آخرین اصلاحات و الحاقات تا سال ۱۴۰۱

کتاب حقوق تجارت استاد توکلی با نام قدیم و مشهور مختصر حقوق تجارت و نام جدید آموزش جامع حقوق تجارت، شامل مطالب مهم حقوق تجارت به صورت جامع و کامل و البته تلخیص شده و مدون و منظم است.

در کتاب تجارت توکلی چاپ جدید که به صورت دو جلدی ارائه شده است جامعیت و اختصار در کنار هم ارائه شده است و نظم مطالب بر طبق مواد قانون تجارت و لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت و سایر قوانین و مقررات مرتبط تنظیم شده است و مطالب به نحوی ساماندهی و تبویت شده که نظم منطقی مطالب حفظ شود و از درازگویی و ایجازگویی در امان بماند و آنچه مورد نیاز متعلمین حقوق و شرکت‌کنندگان آزمونهای حقوق است، بیان شود.

این کتاب برای آموزش حقوق تجارت به دانشجویان علی‌الخصوص داوطلبان شرکت در آزمونهای تخصصی حقوقی مانند آزمونهای وکالت و سایر آزمونهای حقوقی؛ همچنین تدریس در دوره‌های بازآموزی حقوقی وکلا و دیگر شاغلین مشاغل حقوقی، توصیه می‌شود.

جلد اول شامل مباحث: اعمال تجاری | حقوق شرکت‌ها
جلد دوم شامل مباحث: اسناد تجاری | ورشکستگی